Випуск магістрів!

Сьогодні чудові випускники кафедри управління та бізнес адміністрування отримали свої дипломи! З чим їх дуже-дуже вітаємо! І спочатку про МБА-22:
🎓 Khrystyna Senkiv, успіхів у всіх справах! Ви надзвичайно розумна, наполеглива і талановита! Дуже приємно було працювати з вами! 👏
🎓 Міша Подолян, ну з вами ми звісно ще не раз побачимось 😎 ваша цілеспрямованість вражає! так тримати!
🎓 Ольга Волковецька, щастя вам і міцного здоров’я! Ви велика молодчинка! 😍
🎓 Yuliia Voznitsa, успішний приклад як можна все встигати! Нехай у вас все буде якнайкраще!
🎓 Anna Verkalets, ідеальне поєднання краси і розуму! Успішної кар’єри вам!
🎓 Андрій Стець, нам сьогодні вас не вистачало!)) ви дуже цікава і таки творча особистість 😉
🎓 Андрій Лисак, ваша врівноваженість і тактовність нікого не залишає байдужим))) успіхів вам! 👌
🎓 Mariana Fedorovych, вітаємо!! бажаємо продовжувати розвиватись і досягати вершин! 💐
🎓 Назаровець Степан, нехай всі ваші справи отримують визнання! 💪 Вітаємо!!

Кожен з вас це окремий оригінальний світ, і ми раді, що трішки стали його частиною ці 2 роки!

Любимо! 💙💛
Ваша кафедра управління та бізнес-адміністрування.