Випуск магістрів!

Сьогодні чудові випускники кафедри управління та бізнес адміністрування отримали свої дипломи! З чим їх дуже-дуже вітаємо! І спочатку про МБА-22:
? Khrystyna Senkiv, успіхів у всіх справах! Ви надзвичайно розумна, наполеглива і талановита! Дуже приємно було працювати з вами! ?
? Міша Подолян, ну з вами ми звісно ще не раз побачимось ? ваша цілеспрямованість вражає! так тримати!
? Ольга Волковецька, щастя вам і міцного здоров’я! Ви велика молодчинка! ?
? Yuliia Voznitsa, успішний приклад як можна все встигати! Нехай у вас все буде якнайкраще!
? Anna Verkalets, ідеальне поєднання краси і розуму! Успішної кар’єри вам!
? Андрій Стець, нам сьогодні вас не вистачало!)) ви дуже цікава і таки творча особистість ?
? Андрій Лисак, ваша врівноваженість і тактовність нікого не залишає байдужим))) успіхів вам! ?
? Mariana Fedorovych, вітаємо!! бажаємо продовжувати розвиватись і досягати вершин! ?
? Назаровець Степан, нехай всі ваші справи отримують визнання! ? Вітаємо!!

Кожен з вас це окремий оригінальний світ, і ми раді, що трішки стали його частиною ці 2 роки!

Любимо! ??
Ваша кафедра управління та бізнес-адміністрування.