«Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами»

«Підприємницький університет», реалізується мережею стартапів-інкубаторів YEP спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством освіти і науки України, Українським фондом стартапів за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Преєкт охопив 29 міст України, понад 2000 студентів з 64 університетів були слухачами курсу.

У рамках пілотного проекту в осінньому семестрі 2020 року викладачі кафедри управління та бізнес-адміністрування успішно запустили академічний курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами», який був інтегрований до навчальних планів для бакалаврів III курсу спеціальності «Публічне управління та бізнес-адміністрування» та студенти спеціальності 073 Менеджмент (ОП Бізнес-адміністрування та ОП Управління навчальним закладом).

Протягом семестру студенти та аспіранти дізнавалися про екосистему стартапів в Україні здобували необхідні навички для запуску своєї справи, працювали над власними ідеями.

Вже у лютому 2021 р. буде проведено перший національний фінал конкурсу стартапів.
Для участі в конкурсі організатори отримали більше 100 анкет.

Наші студенти Лілія Дмитроняк та Даяна Фалько ввійшли до півфіналу і зараз проходять навчання.
Тож щиро бажаємо успіху!