Студентці-кулеметниці 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Оксані Рубаняк вручено Сертифікат про призначення їй стипендії Лозинських та генератор для побратимів

Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда зустрівся зі студенткою 2 курсу спеціальності «Публічне управління і адміністрування» Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки ПНУ, кулеметницею 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Оксаною Рубаняк.

Ректор нагородив її Подякою за честь і мудрість та свідому громадянську позицію. Також Оксані Рубаняк було вручено сертифікат про призначення їй грошової стипендії Фундації Лозинських (США).

В свою чергу, студентка подарувала ректору університету Ігорю Цепенді власну збірку поезій, написану на передовій. Книжка має назву “Назустріч смерті”. Один із найперших примірників Оксана Рубаняк підписала в окопі.

Також від університетської спільноти 72 окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців, де служить Оксана Рубаняк, було передано генератор.