Ватралюк Тетяна

 

роки навчання: 2019-2020

освітня програма: бізнес-адміністрування

 

 

Кілька слів про кафедру та навчання

Зовсім скоро я стану випускницею університету ПНУ, кафедри «Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки» зі спеціальності «Менеджмент та бізнес-адміністрування» і мені дуже сильно не хочеться з Вами розлучатись.

На протязі  п’яти років викладачі кафедри заохочували нас самими найкреативнішими способами, які тільки можна придумати, наш різносторонній розвиток був завдяки їм, вони надзвичайно круті. Вміли якісно, цікаво а основне за сучасним розвитком подавати лекційний матеріал, який у будь-якому випадку знадобиться мені у подальшій в професії. Як на мене це надзвичайно круто коли ти вивчаєш саме те, що є актуальним на даний момент, а не те, що було актуальним 30-50р тому.

А ще тут є турботливе керівництво, яке дбає про студентів і з розумінням ставиться до їхніх проблем. Систематично кафедра проводить різні заходи для студентів залучаючи випускників та й не тільки, які вже досягли певного рівня успіху у своїй справі (конференції, благодійні акції, тренінги тощо).

Висловлюю подяку викладачам, котрі зробили великий внесок в розвиток моєї свідомості, світогляду, надали мені величезний багаж знань, допомогли в формуванні моєї особистості в цілому.