Три наші студентки будуть отримувати стипендію міського голови

Три студентки кафедри управління та бізнес-адміністрування увійшли в ТОП-100 найкращих студентів Івано-Франківська!
  • Борищак Анна, студентка 3 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування»;
  • Скрипник Марія, студентка 3 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування»;
  • Любінець Вероніка, студентка 2 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування».
Наші студентки будуть отримувати стипендію міського голови Руслан Марцінків впродовж 2024 року.
Вітали та вручали памʼятні статуетки співголови стипендіальної комісії, заступник міського голови – директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторія Дротянко та заступник міського голови Левицький Олександр.
Пишаємося нашими студентами!!!