Умови вступу 2023

Вступники на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» складатимуть при вступі два іспити.

Перший – єдиний вступний іспит (ЄВІ).

Другий – єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

 

ЄВІ (єдиний вступний іспит)

ЄВІ міститиме:

  • 30 завдань з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська на вибір вступника)  тривалістю 45 хвилин;
  • 33 завдання з тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) тривалістю 75 хвилин.

Завдання ТЗНК буде укладено відповідно до Програми тесту загальної навчальної компетентності, з іноземних мов – до Програми єдиного вступного іспиту з іноземних мов.

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти розробили демонстраційні варіанти тесту. Завдяки фахівцям Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти майбутні  магістри можуть потренуватися виконувати завдання ЄВІ у спеціальному онлайн-середовищі. Зважте на те, що блок завдань із тесту загальної навчальної компетентності однаковий для усіх потенційних магістрів, а от завдання з іноземної мови – за вибором: англійська, французька, німецька, іспанська мови.

Демонстраційний тест ЄВІ можна пройти тут.

Зареєструватися для проходження ЄВІ та ЄФВВ потенційні магістри зможуть з 8 до 31 травня включно, звернувшись до приймальної комісії закладу вищої освіти.

ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування)

ЄФВВ направлений на оцінювання рівня підготовленості бакалавра з фаху.
Переглянути програму ЄФВВ можна тут.

Вступні випробування проходитимуть у дві сесії:

  • основна: 23 червня –21 липня;
  • додаткова: 3–16 серпня.

Відповідно до наказу реєстрація осіб, які бажають узяти участь у ЄФВВ та/або ЄВІ, триватиме з 8 до 31 травня включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника».

У додатковий період (12–14 липня) зможуть зареєструватися  особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ під час основного періоду реєстрації.

До 18 червня зареєстровані учасники отримають на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а учасники ж додаткової сесії – до 31 липня.

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 25 липня 2023 року, додаткової сесії – до 18 серпня 2023 року.

Завантажити графік вступних випробувань до магістратури у форматі PDF.

За результатами ЄВІ та ЄФВВ вступники будуть зараховуватися до університету. Також для вступу на ці спеціальності подається мотиваційний лист.

 

Важливо: якщо у вас є диплом магістра або спеціаліста і ви бажаєте вступити в магістратуру на одну із кон’юнктурних спеціальностей і з певних причин ви не складали МТНК, ви можете замість МТНК складати в університеті іспит з іноземної мови та фаховий іспит

В Україні почалася реєстрація на вступ до магістратури — Високий Замок

Вступ на магістратуру 2023 - яким буде єдиний вступний іспит - 24 Канал - Освіта