Підготовка до вступу-2024!

Сьогодні, 1 грудня, в онлайн форматі відбулась консультація для старшокласників з приводу Вступної кампанії 2024 до закладів вищої освіти. Участь взяло близько 30 шкіл міста та області.

З вітальним словом до майбутніх студентів звернувся ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда, який привітав учасників з правильним та вільним вибором.

«Дякую за те, що обираєте Прикарпатський університет і переконаний, що це той вибір, який дасть вам можливість бути успішними у своєму професійному житті», — підкреслив він.

Також ректор відзначив те, що сьогодні ПНУ є в числі лідерів українських університетів. Зокрема, головна увага концентрується на дуже широких міжнародних зв’язках та не обмежується виключно нашим регіоном. На сьогоднішній день університет має велику кількість цікавих партнерів у різних куточках світу, починаючи від ЄС закінчуючи США. Це дозволяє студентам поглиблювати свої знання на багатьох рівнях. Університет також має більше 50 стипендій для найкращих, успішних студентів, для особистостей, які добре навчаються і хочуть віддавати свій час, енергію і знання людям. Зокрема, це можливість отримувати додаткову стипендію у розмірі тисячу доларів. Все це є свідченням того, що іноземні партнери Прикарпатського університету бачать в ньому той науковий осередок, який готує якісних фахівців.

Під час консультації присутні отримали інформацію про нововведення у правилах вступної кампанії, що тривала у 2023 році від відповідальний секретар Приймальної комісії, проректор з науково-педагогічної роботи Едуард Лапковський.

Також учасників заходу проконсультували щодо очікуваних правил прийому та вступу до університетів у 2024 році. Консультація була корисна старшокласникам, їх батькам, учителям та директорам ЗЗСО та усім зацікавленим особам, оскільки інформація стосувалася вступу до усіх закладів вищої освіти України.

На завершення учасники консультації мали змогу поставити питання та отримати відповіді від відповідального секретаря приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Едуарда Лапковського. Детальніше можна ознайомитися на сайті приймальної комісії у презентації.