Галас Леся Іванівна

роки навчання: 2015-2016

освітня програма: бізнес-адміністрування

 місце роботи та посада: аспірант, молодший науковий співробітник  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

 

Кілька слів про кафедру та навчання

Під час навчання  в магістратурі на кафедрі управління та бізнес-адміністрування у 2015-2017 році, я отримала всі необхідні знання та розвинула професійні навички для подальшого свого розвитку в науковій діяльності.

Значним плюсом у навчанні на кафедрі управління та бізнес-адміністрування є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання. Викладачі кафедри були висококваліфіковані, компетентні, відкриті до спілкування, захоплені своєю справою та об’єктивні. Навчальний процес здійснювався за інноваційними методиками, та з використанням мультимедійного обладнання.

Також вагомим плюсом навчання були різні можливості для покращення знань студентів, які надавала кафедра. Наприклад участь у різних грантах, стипендіальних програмах,  тренінгах, майстер- класах, та навчання закордоном.

З впевненістю можна сказати, що 1,5 року навчання на магістерській програмі «Бізнес-адміністрування» на кафедрі управління та бізнес адміністрування – це якісна освіта, яку надають професіонали своєї справи.