Марлен Сагіров

роки навчання: 2015-2017

освітня програма: Менеджмент: бізнес-адміністрування

місце роботи та посада: державна служба в Міністерстві у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

 

Кілька слів про кафедру та навчання

У вересні 2015 року я розпочав своє навчання на кафедрі управління та бізнес-адміністрування. Це було для мене здобуттям другої вищої освіти.

Основне, що запам’яталося – це простота у відносинах з викладачами кафедри. Молоді та енергійні викладачі не тільки давали якісні та професійні знання, але і постійно самоудосконалювались та поглиблювали свої знання, щоб зробити навчальний процес максимально простим, корисним та практичним.

Діяльність викладацького складу кафедри завжди була спрямована на реалізацію потенціалу студентів. Викладачами було організовано велику кількість тренінгів, конференцій, круглих столів, налагоджено співпрацю з зарубіжними навчальними закладами і установами, в яких студенти отримували можливість пройти стажування.

У червні 2017 року я здобув ступінь магістра за спеціальністю «бізнес-адміністрування».

Наразі я працюю на державній службі в Міністерстві у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Специфіка моєї роботи вимагає широкого кола знань в різних сферах суспільних відносин, тож отриманні знання під час навчання на кафедрі управління та бізнес-адміністрування дійсно допомагають мені якісно виконувати свої професійні обов’язки.

Зараз, через більше ніж два роки після закінчення навчання, я спостерігаю як кафедра на навчальний процес постійно модернізується, створюються нові спеціальності та освітні програми, а отже, можу сказати, що у регіоні та в державі в цілому кількість фахових та професійних спеціалістів буде тільки збільшуватися.