ПОДІЇ

 Успіхів вам, дорогі наші випускники!!! ?
     Нехай дипломи менеджерів, бізнес-адміністраторів                                       забезпечать вам успішне працевлаштування! ?‍⚖️?‍??‍?

 

 

СТИПЕНДІЇ ФОНДУ

ІНСТИТУТУ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИХ ДОСЛІДЖЕНЬ  

Вітаємо студентів кафедри управління та бізнес адміністрування з отриманням стипендій Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень у розмірі 1000 доларів! Христина Сеньків та Христина Романюк, ви молодці! ???
Бажаємо вам продовжувати наполегливо вчитись, не зупинятися на досягнутому та бути успішними і найкращими! Ми тішимось, що у нас такі студенти! ?

 

ВИПУСКНІ УРОЧИСТОСТІ ПЕРШОЇ ШКОЛИ

УПРАВЛІНЦІВ НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ

Ці спекотні літні дні виявились напрочуд спекотними в усіх відношеннях ??? Сьогодні відбулося закриття Першої школи управлінців нової генерації  Ми навчались, креативили, змагалися, надихались і пізнавали багато нового та цікавого. 
Як і було заплановано, програма святкування розпочалась з вітального слова від завідувача кафедри, доктора економічних наук, професора, засновниці Школи бізнесу і менеджменту, а також Першої школи управлінців нової генерації Якубів Валентина.
Онищук Світлана (Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях) розповіла про перспективи державної служби та можливості стажування в органах влади 
Також наші учасники представили свої проекти «Нове управлінське бачення розвитку регіону».
Це було дуже круто!

 

НАША ГОРДІСТЬ!

Наші перші випускники-бакалаври   Вітаємо вас з успішним захистом бакалаврських робіт  Ви молодці! ? Кожен з вас це особистість, яка запам’ятається нам чимось унікальним Чекаємо у магістратурі! ? Успіхів!!!

 

   

Вітаємо Ірину Ігорівну Боришкевич з УСПІШНИМ захистом кандидатської дисертації!!!  Ми дуже пишаємось вами!) Бажаємо успіху в продовженні наукової діяльності.

 

ШКОЛА ЮНОГО БІЗНЕСМЕНА

Діти – це щастя, а багато дітей – це щастя безмежне і дуже активне:) Школа юного бізнесмена у рамках діяльності Університету обдарованої дитини успішно відбулась! ?Ми гралися?,вчилися нового?, дізнавалися про стартапи ?️, виконували завдання? і представляли проекти!?‍?‍?Дякуємо батькам за таких креативних і чудових дітей! ??

 

НАУКОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ

Як ми у фестивалі брали участь… 

 

 

 

 

 

 

НАШІ МАГІСТРИ

?16 виступів, 6 годин засідання, лише “добре” та “відмінно”, і як результат 16 студентів успішно довели, що вартують диплому магістра 
Дякуємо голові ЕК, Михайлу Смушаку, за якісну роботу! 

 

 

СЕМІНАР

“ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЯ СФЕРИ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ 

Викладач кафедри управління та бізнес-адміністрування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ірина П’ятничук взяла участь у семінарі “Професіоналізація сфери публічних закупівель”, який проводив Департамент регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. ?️


Передумовою проведення заходу було реформування сфери публічних закупівель з метою створення сучасної та дієвої системи, спрямованої на ефективне витрачання коштів платників податків та забезпечення потреб держави і територіальних громад, а також створення конкурентного середовища.

 
З огляду на це та враховуючи тенденцію до розширення ринку праці у сфері публічних закупівель Мінекономрозвитку, починаючи з 2017 р., започаткувало проект професіоналізації сфери публічних закупівель, а у лютому 2019 р.було розроблено стандарт для професії “Фахівець з публічних закупівель”, який містить чіткі і однозначні вимоги до знань, умінь та навиків, освіти та кваліфікації спеціалістів, які відповідають за закупівельні процеси.


?Кафедра управління та бізнес-адміністрування стежить за викликами сьогодення та освітніми тенденціями, а тому здобутий досвід впроваджуватиме у підготовці своїх студентів – майбутніх фахівців з публічного управління та адміністрування!

 

КЕЙС № 7 “УКРАЇНА – ЦЕ ЄВРОПА”

Перша школа управлінців нової генерації успішно продовжує свою діяльність!

 

Сьогоднішня ключова цитата одного з наших найактивніших учасників “Молоді необдумані рішення не є такі жахливі як старечий маразм” 
А ви згідні? 

ГЕНДЕРНЕ БЮДЖЕТУВАННЯ В УКРАЇНІ

Викладачі кафедри управління та бізнес-адміністрування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника разом з державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування взяли участь у тренінгу щодо запровадження тематики ґендерно орієнтованого бюджетування до системи підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації фахівців.

Організаторами заходу є Ґендерне бюджетування в Україні / Gender Budgeting in Ukraine спільно з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в рамках співпраці з НАДС та Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Національна експертка Оксана Цюпа та експертка з ҐОБ Наталія Рябушенко ознайомили учасниць та учасників заходу із поняттям ґендерно орієнтованого бюджутуваня та порядком проведення ґендерного бюджетного аналізу.

 

“НОВІ ДОХІДНІ СТРАТЕГІЇ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ “

Сьогодні викладачі кафедри відвідали дуже цікавий захід, отримавши море позитивних емоцій??, цікавої інформації та реальних фішок для управлінців нової генерації???. Marc De Turck – лектор бізнес шкіл та програм МВА, тренер і консультант проводив тренінг ? го бізнесу”. ??

 

Зацікавило його бачення процесу організації справ???: бути, робити, мати. І якщо у Вас немає мотивації, чи негативні емоції ???щодо Вашої роботи чи навіть дня, то причина не у Вашому налаштуванні чи відношенні до справ, а у нерозумінні того “що Ви робите” і “чому Ви це робите”?.
Дивлячись у дзеркало, запитайте себе “Що я даю оточуючим?”, “Чому я це роблю?”,? І отримане відображення та відчуття Вас здивують…

 

 

ТРЕНІНГ”

КОРИСНІ МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ТА ПРОГРАМИ ПК,

ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ОПТИМІЗУВАТИ СВОЄ ЖИТТЯ “

Успішно оптимізовуємо наше життя ?! У допомогу прийдуть мобільні додатки та інші корисні сервіси  Сьогодні нами було організовано тренінг, мета якого ознайомити з різноманітними дуууже ефективними додатками для смартфонів  


Дякуємо нашим спікерам! Dmytro Krupka, Ірина П’ятничук та Валентина Якубів!

 

 

КЕЙС “Я ПІДПРИЄМЕЦЬ”

Перша школа управлінців нової генерації надає крииииила!! ?️
Вчора ми досліджували цікаві бренди та логотипи ?, вивчали основні кроки для започаткування власної справи ?, презентували оригінальні ідеї для створення бізнесу ?
Ми – це активні та дуже креативні школярі міста! ??️?
Запрошуємо приєднуватися! 
І пам’ятайте, 
“Птах, який не використовує свої крила, далеко не полетить!” ?️
Успішних польотів!

БІЗНЕС-ФОРУМ “MBA: ВИКЛИКИ ТА ПОТРЕБИ БІЗНЕСУ” 

 

 

27 лютого відбувся бізнес-форум “MBA: виклики та потреби бізнесу”. ✔️
?Мета: створити корисну платформу в нашому університеті, яка об’єднає студентів, партнерів з бізнес-середовища та бізнес-шкіл і практикуючих менеджерів з метою пошуку нових ідей, можливості започаткування нового бізнесу в межах нашого міста. Учасники програми МВА зможуть отримати сертифіковану в країнах ЄС та США бізнес-освіту .

 

    

 

 

?Дякуємо нашим спікерам за дискусії, обмін досвідом та відкритість!

 

?Дякуємо неймовірному Барту Ткачику! Усі, хто мав можливість з ним сьогодні спілкуватись, знають, що таке позитивна енергетика, любов до людей та яскрава посмішка! 🙂

 

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

 

Вітаємо нашу Надію Володимирівну з ІІІ місцем в обласних змаганнях з міжнародних шашок!
Чудово, коли часу та енергії вистачає і на улюблене хоббі 🙂
Ми Вами пишаємося! 

 

 

“ОРАТОРСЬКЕ МИСТЕЦТВО,

ПІДГОТОВКА ДО ПЕРЕГОВОРІВ: СЕКРЕТИ УСПІХУ”

 

 

Виступати перед великою аудиторією? Тепер без проблем 🙂 
Сьогодні успішно відбувся тренінг: “Ораторське мистецтво?
Хедлайнер заходу Тетяна Осадчук, тренер з техніки мовлення та мистецтва публічних виступів?, поділилась своїм досвідом та деякими корисними вправами для розвитку дикції?
Засновник та тренер Школи бізнесу і менеджменту Валентина Якубів розповіла, як готуватись до виступу і з чого почати. Бізнес тренер Ірина Боришкевич познайомила учасників з рестораннии етикетом?, нюансами з дрес-кодом та іншою цікавою інформацією 🙂

ШКОЛА УПРАВЛІНЦІВ НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ. КЕЙС №4

 

 

 

 

? У рамках діяльності Першої школи управлінців нової генерації сьогодні наші учні вчилися планувати бюджет, пізнавали основи фінансової грамотності та складали бюджет Івано-Франківська. Як завжди цікаво, пізнавально і креативно 🙂 чекаємо на наступних тренінгах!

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ

 

Завідувач кафедри управління та бізнес-адміністрування Валентина Якубів взяла участь у презентації книги “Світ грошей” ???
Це цікава і корисна книга з основ фінансової грамотності, яка сприятиме формуванню у дітей 10-15 років навиків ефективного фінансового планування і досягнення успіхів у житті! ??

 

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ

 

Вручення диплому магістра це завжди круто! ?А особливо, якщо це на кафедрі управління та бізнес-адміністрування 😉 ?
Вітаємо вас, дорогі наші випускники!!! Ви знаєте, що ви найкращі? Це саме так! Вперед до вершин, вперед до перемог, вперед до успіху! Ми у вас віримо і завжди будемо чекати в гості! ?‍?

 

 

ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ 

 

Ми вже неодноразово переконуємось, що захист магістерських робіт за освітньою програмою “Управління навчальним закладом”?‍?це:

 

?поєднання досвіду і нової енергії, практичних вмінь та набутих знань
? цікаві виступи і корисні поради
? досвідчений голова екзаменаційної комісії Viktor Kimakovych(Директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА), який знає майже все 🙂
? чудова дружня атмосфера

так, саме так все і було сьогодні 🙂

Успіху вам, дорогі наші магістри!! Ви найкращі! Нехай той заряд енергії, яким ми намагались вас зарядити, залишиться у вашому професійному житті надовго!

Ваша кафедра управління та бізнес-адміністрування!

 

 

ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ 

 

Вітаємо наших магістрів з успішним захистом дипломних робіт! ?‍??‍?
Використовуйте і надалі свій потенціал та працюйте наполегливо на результат! ?
Успіхів вам на шляху до нових звершень!

 

 

“Гра на пониження!”

?12 грудня відбулось чергове заняття Школи Управлінців нової генерації. Цього разу це Гра на пониження! 〽️
Учасники спробували себе у ролі директорів, аналітиків і бухгалтерів фірм, а також гравців на фондовій біржі. ?
Здійснили випуск цінних паперів, провели торги на фондовій біржі, розрахували зміну цін на акції і визначили свої прибутки 🙂
Було цікаво, пізнавально і корисно! ?
Запрошуємо усіх бажаючих долучатись до числа управлінців нової генерації!

 

 

“ПРОЕКТ MoPED”

5 грудня 2018 року на базі “Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника” розпочалося проведення серії майстер-класів в рамках проекту “MoPED”. Досвідом використання сучасних інструментів і активностей інтернаціоналізації вдома через віртуальну мобільність поділилася президент Литовської асоціації дистанційного та електронного навчання Estela Dauksiene (Каунас, Литва). Усі учасники активно вчилися використовувати технології віртуальної мобільності працюючи у групах.

 

“ЯК СТВОРИТИ УСПІШНИЙ БІЗНЕС : ВІД КРЕАТИВНОЇ ІДЕЇ ДО ФІНАНСОВОЇ СТАБІЛЬНОСТІ” 

 

?Сьогодні наші круті спікери мотивували і ділились власним досвідом започаткування бізнесу!
Дякуємо Андрій Красій (успішний менеджер в Coral Club, який вміє надихати, розповідати все звичною мовою та дати “чарівного пенделя”), Sergiy Bodnarchuk (власник багатьох проектів, молодий, амбітний, впевнений, працелюбний, який точно має чим поділитись?) та Оля Жук(людина, яка знає все про те, як легалізувати бізнес, як зареєструвати, яку систему оподаткування обрати і як вести власну справу) за мегацікаві виступи!

 

  

 

 

 

?Тренінг “Як створити успішний бізнес: від креативної ідеї до фінансової стабільності” відбувся! Слідкуйте за нашими наступними заходами!

 

 

 

ДЕНЬ СТУДЕНТА

Чудове святкування Дня студента з нашими найкращими студентами і випускниками! ???
Вітаємо команду переможців! ?
Бажаємо насолоджуватися студентським життям, продовжувати шукати себе і радіти кожній миттєвості! ??? Зі святом!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КЕЙС № 2 ” ГРОШІ В БАНКАХ. ЯК ВОНИ ВИНИКЛИ ЧИ ПОТРІБНІ ВОНИ?”

? Гроші, гроші, гроші… хто ж їх не любить? ?
Цікаво і з користю ми сьогодні дискутували зі старшокласниками про роль грошей у нашому житті, грали у ділову гру, уявляючи себе банкіром, підприємцем чи НБУ. ?????
Цикл ділових економічних ігор триває! Чекаємо на вас далі! :)

 

 

 

НОВА ГЕНЕРАЦІЯ УПРАВЛІНЦІВ

 

 

Та-дам!!! ? Стартував наш новий проект “Перша школа управлінців нової генерації” ?‍♀️?
Амбітні, активні та перспективні старшокласники вчились азам управлінської теорії та фінансової грамотності у форматі ділових ігор. Ну хіба не гарна можливість спробувати себе у ролі студента, будучи ще школярем? ?Проект націлений на пошук найцілеспрямованіших та найактивніших учнів для великої мети 🙂 Але все поступово, тому чекайте анонсів далі.

Окреме величезне дякуємо нашому випускникові Віталій Мерінов за допомогу, за небайдужість, за заряд енергії і всю необхідну підтримку! Ви справді крутий! ??

Ще є можливість долучитися до проекту! Пишіть нам! 🙂

 

?Фотозвіт тренінгу “Особиста ефективність і розвиток”
Мрійте! Прагніть! Досягайте! 

І приєднуйтесь до нас ✌️

 

 

УЧАСТЬ У ПРОЕКТАХ

Викладачі кафедри управління та бізнес-адміністрування  взяли участь у тренінгу, організованому експертами Малопольської школи публічного управління в рамках програми DOBRE. 
?Були обговорені особливості навчальних курсів спеціальності “Публічне управління та адміністрування”, системи внутрішнього моніторингу якості навчання, перспективи і можливості українських університетів у цій сфері та багато всього іншого.

P.S. Michal Kudlacz and Roman Zhebchuk, you are doing a great job! Thanks for fruitful discussions, open-mindedness and readiness for cooperation! Hope to see you soon 🙂

 

 

ЕКСКУРСІЯ ПО УНІВЕРСИТЕТІ

Дякуємо Andriy Shpak та Віктор Лесик за екскурсію для наших студентів-першокурсників! 🙂

 

 

СЕРІЯ ТРЕНІНГІВ

Школа бізнесу та менеджменту спільно з кафедрою управління та бізнес-адміністрування провели серію тренінгів для продавців Івано-Франківський хлібокомбінат “Цар Хліб”. Спікери Валентина Якубів та Ірина Боришкевич ознайомили працівників з основними інструментами маркетингу, методами стресостійкості та основними правилами справжнього щирого сервісу. Дуже раді, що провідні компанії м. Івано-Франківська є соціально-відповідальними та дбають про своїх працівників, адже персонал – це локомотив на шляху до успіху компанії!

 

 

НАГОРОДЖЕННЯ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ

Вітаємо доцента кафедри управління та бізнес-адміністрування Ольгу Жук з почесною грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації!! Подальших успіхів та наснаги!!!