ВИПУСКНІ УРОЧИСТОСТІ ПЕРШОЇ ШКОЛИ УПРАВЛІНЦІВ НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ

Ці спекотні літні дні виявились напрочуд спекотними в усіх відношеннях. Сьогодні відбулося закриття Першої школи управлінців нової генерації  Ми навчались, креативили, змагалися, надихались і пізнавали багато нового та цікавого.
Як і було заплановано, програма святкування розпочалась з вітального слова від завідувача кафедри, доктора економічних наук, професора, засновниці Школи бізнесу і менеджменту, а також Першої школи управлінців нової генерації Якубів Валентина.
Онищук Світлана (Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях) розповіла про перспективи державної служби та можливості стажування в органах влади
Також наші учасники представили свої проекти «Нове управлінське бачення розвитку регіону».
Це було дуже круто!