Нові знання і можливості для студентів та аспірантів спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування”

З метою залучення студентської молоді до державної служби та підвищення престижу роботи держслужбовця 26 лютого 2021 року Міжрегіональним управлінням НАДС у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях проведено інформаційну он-лайн зустріч з студентами та аспірантами спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.
✅Захід відбувся в рамках проведення навчальної практики, за участі Зоряни БУРИК, доктора наук з державного управління, професора кафедри управління та бізнес-адміністрування ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, Костянтина ГЕРАСИМЮКА, кандидата наук з державного управління, доцента, начальника Міжрегіонального управління, Володимира БРАЖЕВСЬКОГО, заступника начальника Міжрегіонального управління та Богдана БЯЛИКА, випускника 2020 року Вінницького національного аграрного університету, який поділився зі студентами та аспірантами власним досвідом стажування в Міжрегіональному управлінні.
?Учасники ознайомились і отримали відповіді на свої питання:
– що таке державна служба та які їй потрібні фахівці;
– як працюється на цій роботі;
– як пройти стажування в органах державної влади;
– як знайти вакансії та чому слід йти на конкурс;
– чому державна служба – краще місце для старту кар’єри.