Відгуки студентів про програму обміну «Mobility Direct»

Ми студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» (Ніна Козак, Вікторія Шатрук, Лідія Ярема) в рамках двохстороннього договору між Прикарпатським національним університетом ім. Василя Стефаника і Лодзьким університетом отримали неймовірну можливість взяти участь в програмі обміну студентами «Mobility Direct». Ми самостійно вибрали свої нові дисципліни і тепер поєднюємо навчання на індивідуальному графіку в нашому рідному університеті і одночасно вивчаємо дисципліни на англійській мові за кордоном. Для нас цей семестровий обмін є важливим етапом у нашому житті, оскільки тут ми отримуємо новий досвід, вдосконалюємо свої комунікаційні навички, підвищуємо рівень англійської мови, заводимо цікаві знайомства, а також вивчаємо культурне різноманіття і розвиваємось для того, щоб в майбутньому ми стали висококваліфікованими спеціалістами в своїй області і змогли використовувати отримані знання на практиці.
Ми дуже вдячні кафедрі управління та бізнес-адміністрування за віру в нас, за мотивацію брати участь в таких проектах, за допомогу на усіх етапах нашого навчання. Ви у нас найкращі!