Світ грошей (чи можливо виміряти щастя)

💙💛 7 квітня доцент кафедри управління та бізнес-адміністрування Антоніна Томашевська розповіла про світ грошей, історію виникнення національної валюти України, кореляцію фінсового забезпечення та індексу щастя.  Серія вебінарів проводиться кафедрою управління та бізнес-адміністрування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника   для молоді, передусім для учнів та студентів, переселених з постраждалих регіонів. Розуміємо, що сьогоднішньому молодому поколінню надзвичайно важливо бути фінансово грамотними та добре обізнаними щодо особливостей економічного розвитку, оскільки усім нам разом потрібно швидко і на високому якісному рівні відбудовувати усі регіони нашої країни після важких втрат у війні.
Далі буде 🙂