Зустріч із стейкхолдерами: «Управління навчальним закладом»

Вже вкотре було проведене обговорення освітньої програми «Управління навчальним закладом» , задля визначення переліку й змісту освітніх компонентів та фахових компетентностей, необхідних для підготовки конкурентоспроможних фахівців, а також конкретних навичок, необхідних випускникам освітньої програми «Управління навчальним закладом» спеціальності 073 «Менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

У дискусії взяли участь:

●Директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА, Кімакович В. Є.
●Директор Вигодської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради, керівник ГО «Крок до життя», ГО «КЛАСТЕР директорії Прикарпаття», Якимів О. Р.
●Директор Центру розвитку дитини “Еники-Беники”, Зуб Л. В.
●Директор Букачівського ЗДО (ясла-садок) «Малятко», Куца Т. Ю.
●Директор Назавизівського ліцею Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області, Старків М. В.
●Директор Черніївського комунального закладу дошкільної освіти (дитячого садка) “Мрія” Івано-Франківської міської ради, Чут З. Б.
●Керівник відділу освіти, культури, молоді та спорту Угринівської сільської ради, Тарас Т. І.;
●Директор фахового коледжу технологій та бізнесу, Бабінець В.М.;
●Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради Рахівського району Закарпатської області, Штефуряк С.В.;
●Начальник відділу освіти Богданської територіальної громади Рахівського району Закарпатської області, Маскалюк П.Д.
●Директор Центру інноваційних освітніх технологій, д.пед.н., проф. Будник О. Б.
●Проректор з наукової роботи, професор кафедри управління та бізнес-адміністрування, д.е.н. проф. Якубів В. М.
●Гарант освітньої програми д.ф., доц. Григорук І. І.
●Завідувач кафедри управління та бізнес-адміністрування, доцент, к.е.н., П’ятничук І. Д.
●Здобувачі та випускники освітньої програми