Зустріч з стейкхолдерами: обговорення освітньої програми «Бізнес-адміністрування»

2 червня 2022 року відбулась зустріч із стейкхолдерами, в ході якої обговорювалась освітня програма «Бізнес-адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Мета заходу:  обговорення освітньої програми підготовки магістрів менеджменту, визначення переліку й змісту освітніх компонентів та фахових компетентностей, необхідних для підготовки конкурентоспроможних фахівців, а також конкретних навичок, яких потребують роботодавці від випускників освітньої програми «Бізнес-адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

До обговорення були залучені:

● Заступник керівника Прикарпатського регіонального управління UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Бойко Богдан Олексійович
● Співзасновник Coffee Lab Roasters, фундатор “Кава Героїв”, Бойчук Тарас Богданович
● В.О. керівника міського центру зайнятості м. Івано-Франківськ, Максимів Вікторія Ярославівна
● Директор ТзОВ «ВОСТ Консалтинг» Остапов Віталій
● Проектний менеджер SDK.finance, Гой Олесь Тарасович
● Голова рекрутингового департаменту COAX Software, Веркалець Анна Дмитрівна
● Начальник відділу стратегічного планування та аудиту АТ «Прикарпаттяобленерго», Грабчук Андрій Богданович
● Проректор з наукової роботи, професор кафедри управління та бізнес-адміністрування, д.е.н., проф. Якубів Валентина Михайлівна
● Гарант освітньої програми – к.е.н., доц. Томашевська Антоніна Василівна
● Завідувач кафедри управління та бізнес-адміністрування, доцент, к.е.н., П’ятничук Ірина Дмитрівна
Запрошені стейкхолдери:
● Голова правління АТ «УКРПКТІЛІСПРОМ», Хандога Василь Йосипович
● Представники бізнесу
● Здобувачі та випускники освітньої програми

Дякуємо за плідну дискусію та цікаві думки!