Мережа бізнес-інкубаторів YEP «Підприємницький університет»

Завідувач кафедри управління та бізнес-адміністрування П’ятничук Ірина долучилась до презентації програми мережі бізнес-інкубаторів YEP «Підприємницький університет».
✔ Ініціатива YEP сприяє розвитку молоді та викладачів, дає змогу активізувати молодь до розробки інноваційних стартапів та дозволяє впровадити в освітній процес навчальний курс інноваційного підприємництва і управління стартап проєктами закладами вищої освіти Івано-Франківської області. Захід відбувся за участю: голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації С. Онищук, засновника та генерального директора мережі бізнес-інкубаторів YEP А. Заікіна, директора Департаменту освіти та і науки Івано-Франківської ОДА Кімаковича В.Є., керівників закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області, представників закладів вищої освіти Івано-Франківської області, представників мережі бізнес-інкубаторів YEP, представника USAID CEP-TBC. В результаті обміну досвідом щодо провадження програми мережі бізнес-інкубаторів YEP «Підприємницький університет» планується проведення ще таких заходів для розвитку стартапів у регіоні.