Розпочалась літня школа Reginna 4.0!!

Викладачі та студенти кафедри управління та бізнес-адміністрування беруть участь в Літній школі «Deep Tech training with impact on entrepreneurship and innovation» в межах проєкту Reginna 4.0, яка відбувається в Університеті Нової Гориці в Словеніі!
Reginna 4.0 -це:
– майже 300 учасників з України, Словенії, Італії,Іспанії , Польщі;
– 8 університетів та інституцій, які є партнерами програми, серед яких Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника;
– 12 днів активних днів із заняттями для учасників;
– 4 сесійні заїзди у країнах-партнерах програми;
– ексклюзивні лекції і тренінгові знання від провідних лекторів у сфері нанотехнологій, діджиталізаціі, штучного інтелекту та Індустрії 4.0;
– можливості для розвитку підприємництва та власних стартапів!

Що отримують студенти від участі у Літній школі?
Ексклюзивне навчання в напрямку розвитку підприємництва у захоплюючих галузях нанотехнологій, штучного інтелекту та Індустрії 4:0!

Яка роль викладачів кафедри управління та бізнес-адміністрування у Літній школі?
Взаємний обмін досвідом та унікальними результатами досліджень, проведення тренінгових занять для учасників з України, Словенії, Італії, Польщі, Іспанії.

Стежте за учасниками програми та нашими новинами. Буде цікаво!!!!