Візит студентів ПНУ до компаній в сфері нанотехнологій та індустрії 4.0

Проект “Reginna 4.0” спрямований на розвиток та підтримку студентів у досягненні їхніх професійних мрій та амбіцій. З 28 по 30 серпня відбувся візит студентів Прикарпатського національного університету до компаній, які працюють у сфері нанотехнологій та індустрії 4.0. Це стало унікальною можливістю познайомитися з реальним функціонуванням цих галузей у сучасному світі.
Студенти отримали надзвичайну можливість зустрітися та взяти участь у цінних обмінах думками з представниками провідних компаній. Вони мали змогу дізнатися більше про різноманітні перспективи кар’єрного зростання та прийняти участь у захопливих лекціях і семінарах, які проводили досвідчені менеджери та фахівці галузі:
  • Lean experience factory
  • Palazzetti
  • Scuola di Mosaicisti del Friuli
  • Electrolux Group
  • ALEA. Growth Agency
  • Arblu
Вдячні нашим партнерам за можливість для українських студентів у відкритті нових горизонтів та стимулювання розвитку професійної майстерності
@Reginna4.0
@PNUVS