Командний квест на практичному занятті “Основи менеджменту”

Для студентів освітньої програми “Менеджмент у сфері інформаційних технологій” гр. МІТ-11 на практичному занятті “Основи менеджменту”, викладач – Корнієнко Тетяна Богданівна,  проведено командний квест, де вони ділилися своїми думками щодо ролі IT в управлінських процесах організації.

На занятті студенти були поділені на дві команди і взяли участь в публічній дискусії. Одна команда була “за” використання інформаційних технологій в управлінні, а інша – “проти”. Кожна команда представила свої аргументи та докази під час дискусії.

Ось кілька найпереконливіших аргументів “за” IT, які були висловлені студентами:

1. Покращення продуктивності через автоматизацію процесів.
  2. Збільшення швидкості та точності обробки даних.
  3. Забезпечення доступу до глобальних ринків та клієнтів через інтернет.
  4. Підвищення конкурентоспроможності через інновації.

Та ось аргументи “проти” IT, які також заслуговують на увагу:

1. Значні витрати фінансових ресурсів на програмні продукти.
  2. Проблеми з безпекою та приватністю даних.
  3. Втрата робочих місць через автоматизацію.
  4. Вплив на здоров’я та соціальні відносини.

У підсумку, завдяки креативності та переконливим аргументам, обидві команди були визнані переможцями!

Ця дискусія допомогла нашим студентам краще розуміти важливість ІТ у сучасному управлінні та відкрила нові горизонти щодо ролі технологій у бізнесі.