Майбутні лідери: студенти ПУА в Івано-Франківській обласній раді

Мрії про політичну кар’єру та активну участь у прийнятті важливих рішень в справах своєї громади завжди супроводжували багатьох із нас. І ось сьогодні, ця мрія стала реальністю для студентів 3 та 4 курсів ОР бакалавра спеціальності “Публічне управління та адміністрування”.
За ініціативи викладача кафедри управління та бізнес-адміністрування, депутата обласної ради Мельничука Василя Івановича навчальне заняття відбулося в Івано-Франківська обласна рада.
Керуючий справами обласної ради, Королик Михайло Михайлович розповів про важливу роль обласної ради, як вона функціонує, поділився своїм досвідом та відповів на запитання наших студентів.
Мельничук Василь Іванович влаштував справжню сесію, де студенти отримали персональні картки депутатів і ознайомилися з електронною системою голосування віче, яка використовується на сесіях. Вони виносили на сесію різні пропозиції, обговорювали їх та голосували.
Це заняття дало можливість нашим студентам побачити їх потенціал, щоб стати майбутніми лідерами.