Викладачі нашої кафедри у Норвічському дослідницькому парку (Norwich Research Park)

На зображенні може бути: 6 людей та текст «norwich research park»
Масштаби даного наукового парку вражають, адже він є одним з п’яти британських дослідницьких та інноваційних кампусів, що фінансується BBSRC (Biotechnology and Biological Sciences Research Council) та включає 4 провідних дослідницьких інститути, університетську лікарню та спільноту з близько 40 компаній. Окрім того, Норвічський дослідницький парк є одним із найбільших центрів досліджень харчових продуктів, геноміки та охорони здоров’я в Європі.
Величезні проблеми, з якими стикається світ: зміна клімату, дефіцит їжі, старіння населення є предметом досліджень Норвічського дослідницького парку. Також, поруч із вирішенням глобальних проблем, метою даного парку є комерціалізація досліджень науковців Університету Східної Англії (University of East Anglia).
Діяльність науковців справді важлива і необхідна, а тому будемо впроваджувати цікаві почуті ідеї і в нашій роботі.
На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються, освітлення та текст «S UEA SPIN-OUT SPIN STUDIOUS RYZE DUS James ardiner &D van Mitchell CEOS»
На зображенні може бути: 8 людей, люди навчаються та стіл
На зображенні може бути: 1 особа та текст «一 Incentivising Innovation Activity amongst Researchers Sheng i, Ph.D. Associate Dean Innovation Faculty Science University of EastAnglia»
На зображенні може бути: карта та текст