Англомовна лекція

Завідувач кафедри управління та бізнес-адміністрування П‘ятничук Ірина виступила з англомовною лекцією для учасників програми Reginna 4.0 з Італії, Іспанії, Польщі, Чорногорії, Словенії, України, з темою «Digital technologies for the development of entrepreneurship and startups».
Учасникам було продемонстровано сучасні онлайн-сервіси, які є корисними для стартаперів з метою:
📌контролю за завданнями і дедлайнами в межах роботи над проєктами,
📌аналізу і вибору ринкової ніші,
📌оцінки можливостей виходу на міжнародні ринки,
📌 прийняття рішень на основі даних,
📌застосування можливостей Індустрії 4.0 та ін.
Серед онлайн-сервісів було представлено практичний досвід використання Google Public Data Explorer, Google Trends, Google Market Finder, Google Sites, Google Analytics, Trello та ін.
Також у процесі лекції учасники активно дискутували про можливості застосування новітніх діджитал-інструментів для розвитку підприємництва і стартапів в Індустрії 4.0.
Стежте за нами і Ви будете в тренді 🙂