Студенти ПУА-41 взяли участь у консультативній нараді

29 листопада, за ініціативи викладача кафедри управління та бізнес-адміністрування Юрія Стефанчука, студенти групи ПУА-41: Скородумова Ірина, Гурак Олег та Озарків Іванна взяли участь у консультативній нараді на тему “Регіональна політика в рамках процесу вступу до Європейського Союзу”. Захід відбувся за сприяння Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, “U-LEAD з Європою”, ГО “Інститут громадянського суспільства” та “USAID”.

Це особлива можливість для наших студентів долучитися до обговорення сучасного стану та перспектив інтеграції регіональної політики України до Європейського Союзу. Представники влади активно обговорювали шляхи удосконалення законодавства щодо регіонального розвитку з метою адаптації його до відповідного законодавства ЄС та політики згуртованості.

Подібні ініціативи обов’язково сприятимуть професійному і освітньому зростанню наших студентів.