Студенти МІТ відвідали ІТ-компанію EPAM

Сьогодні наші студенти 1 курсу спеціальності «Менеджмент в ІТ сфері» мали захопливий візит до ІТ-компанії EPAM.

EPAM – це глобальна компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення та надає широкий спектр інноваційних рішень. Однією з найцікавіших можливостей, які відкрилися перед нашими студентами, є EPAM University – це центр неформального навчання, де студенти мають можливість розвивати свої навички та обмінюватися досвідом.

Враження від візиту просто неймовірні! Студенти отримали велику порцію інформації та натхнення від професіоналів галузі. Велика подяка команді EPAM за експертизу, якою поділилися спеціалісти, та теплу атмосферу гостинності. Цей візит став джерелом нових ідей і можливостей для наших майбутніх лідерів в ІТ-менеджменті. Дякуємо за вражаючий день!