Тренінг з тайм-менеджменту

“Час минає!” – звикли казати люди  насправді час стоїть – минаємо ми… Але Школа бізнесу і менеджменту, спільно з Кафедра управління та бізнес-адміністрування робить все можливе, щоб кожна секунда відведеного нам часу не була даремною ?
Вчора відбувся мега крутий і дуже цікавий тренінг про мистецтво управління часом.
?Хедлайнер заходу – Valentyna Yakubiv, яка реально встигає все, розповіла свої секрети, поділилась досвідом і, як завжди, неперевершеною мотивацією.
Julia Borys показала цікаві методики та інструменти тайм-менеджменту, які допомагають взяти життя під контроль та вписуватись в усі дедлайни. Alexandra Vasylyk пояснила принципи, за якими реалізуються бажання, плани й цілі, розповіла про шляхи й способи самореалізації та розкриття потенціалу.
Дякуємо усім-усім за активну участь!
Час безцінний. Витрачаймо його з розумом!

Чекаємо вас на наступних тренінгах! ??