Тренінг «Ораторське мистецтво, підготовка до переговорів: секрети успіху»

Ми говоримо, щоб нас побачили. ?️?
Ми сьогодні говорили, ділилися досвідом і вчились новим технікам і методам ораторського мистецтва від Школа бізнесу і менеджменту.
Дякуємо нашим чудовим спікерам і ораторам: Khrystyna Vykaliuk, Тарас Василюк, Ira Boryshkevych! ??

Khrystyna Vykaliuk – весільний церемоніймейстер та конферансьє (церемонії різними мовами: українською, англійською, польською та російською, в Україні та за її межами). Топ-10 церемоніймейстрів України 2018 за версією «Master of ceremonies», щаслива дружина та мама трьох доньок.
 Про те, як тримати увагу та виступати з душею.

Тарас Василюк – популярний ведучий, педагог, викладач акторської майстерності в ПНУ ім. В. Стефаника.
 Про ораторську майстерність, секрети публічних виступів та власний досвід.

Ira Boryshkevych – к.е.н., викладач кафедри управління та бізнес-адміністрування, менеджер Школи бізнесу і менеджменту, автор есе огляду книг.
 Про підготовку до переговорів, дрес-код та ресторанний етикет.

Дякуємо нашим активним і допитливим учасникам! ?