Краща магістерська робота 2020 року!!

Переможницею конкурсу Фундації Лозинських (США) за кращу магістерську роботу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» обрано випускницю кафедри управління та бізнес-адміністрування – Сеньків Христину. Христина працювала над  дослідженням й покращенням методів стимулювання праці в сучасних умовах ведення бізнес, під керівництвом П’ятничук Ірини Дмитрівни, доцента кафедри управління та бізнес-адміністрування Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки. За перемогу у конкурсі випускниці передбачено винагороду від фонду.

Це ще одне підтвердження того, що випускники та студенти освітньої програми «Бізнес-адміністрування» найкращі!

Вітаємо переможницю та наукового керівника із перемогою у конкурсі та бажаємо успіхів у впровадженні наукових здобутків у практику ведення бізнесу нашого краю.