В Україні розпочалося святкування Всесвітнього тижня грошей!

? Ця інформаційна кампанія спрямована на підвищення фінансової обізнаності молоді. Студенти І курсу групи ПУА-11 та МБА-41 активно долучилися до святкування та мали хорошу нагоду перевірити свою фінансову грамотність. На майбутніх управлінців чекала насичена програма навчально-пізнавальних та інтерактивних заходів. Спочатку ми взяли участь у вікторині від @nbu_money_museum.
?Надзвичайно пізнавальним був вебінар, на якому студенти дізналися про НБУ, а саме про те, яким Національний банк був спочатку, його розвиток та майбутнє. Наприкінці ми побували на Kahoot!-вечірці, на якій мали змогу позмагатися зі студентами навчальних закладів з різних куточків України та перевірити свою фінансову грамотність. Наша студентка Христина Соловка зайняла почесне ІV місце серед студентів-учасників! Пишаємося!
Студентка групи ПУА-11 Іванна Озарків!
Дякуємо Natalia Goy за організацію! ?