НБУ і економічна політика держави

#GMWUkraine2021
#GlobalMoneyWeek2021
Студенти кафедри управління та бізнес-адміністрування в рамках святкування Global Money Week 2021 за сприяння НБУ @nbu_money_museum активно долучилися до проведення спільних заходів в Прикарпатському національному університеті й організували засідання Дискусійного клубу на тему «НБУ і економічна політика держави». Активним було обговорення щодо аналізу функцій НБУ, реалізації грошової політики в Україні. Багато питань виникало щодо з’ясування впливу публічної діяльності керівних посадових осіб в Україні та світових політичних лідерів на зміни курсу національної валюти. В процесі активної дискусії майбутні управлінці обговорили основні проблеми економічної політики нашої держави, роль НБУ у визначенні орієнтирів для її успішної реалізації.
Наше засідання пройшло за високої активності студентства.