Global Money Week 2021: продовження

Триває наша захоплююча подорож в Країні фінансової грамотності разом з Global Money Week 2021
Студенти групи ПУА-11 стали учасниками всесвітнього англомовного вебінару “Обіцянка децентралізації та роль центрального банку”(“The promise of decentralization and the role of central banking”). Чимало цікавого ми дізналися про цифровізацію, новітні інструменти та використання сучасних технологій для поліпшення зберігання та передачі фінансової інформації.
На відкритій лекції спікерів НБУ “Еволюція монетарної політики НБУ за роки незалежності”  багато цікавого дізналися про історію виникнення грошей. Інформаційно насиченим та корисним для нас став вебінар “Лайфхаки з платіжної безпеки”, який підготував для молоді Національний банк України спільно зі своїми партнерами.
Щодня беремо активну участь у Kahoot-вечірках, де наші студенти показують чудові результати, займають високі місця. Навчання в дистанційному форматі теж може бути цікавим й різноманітним!
Рухаємося вперед до нових знань!
Студенти групи ПУА-11 Христина Соловка та Олег Гурак!