Курси підвищення кваліфікації для викладачів Івано-Франківського національного медичного університету

? Цього тижня стартували курси підвищення кваліфікації для викладачів Івано-Франківського національного медичного університету

Кафедра управління та бізнес-адміністрування активно долучилась до даного процесу, зокрема лектор к.е.н. Iryna Boryshkevych навчає слухачів у двох напрямках: “Лідерство та командоутворення у викладацькій діяльності” і “Тайм-менеджмент” за авторською методикою – просто у 4 кроки.

?Як зазвичай, цікаво та інтерактивно із використанням практичних кейсів та сучасних методик.
?Якщо Ви бажаєте здобути сучасні компетенції в освітній діяльності та стати успішним керівником і лідером освітнього закладу, радо запрошуємо на магістерську програму “Управління навчальним закладом”. І пам’ятайте, що все у наших руках!
May be an image of 1 person and textMay be an image of 1 person and text
May be an image of 1 person and text