Студенти та аспіранти спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування, викладачі кафедри та усі зацікавлені взяли участь у Дні відкритих дверей Державної служби
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
Організатор: Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях.
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
Спікери: В.о. начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях Галина Макаревич, заступник начальника Наталя Житарюк, головний спеціаліст-юрисконсульт Олеся Нестерюк, головний спеціаліст Ольга Салівон, головний спеціаліст Тетяна Бойко, а також запрошенні гості.
Дякуємо за корисний захід!