День відкритих дверей Державної служби

Студенти та аспіранти спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування, викладачі кафедри та усі зацікавлені взяли участь у Дні відкритих дверей Державної служби
✔Організатор: Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях.
✔Спікери: В.о. начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях Галина Макаревич, заступник начальника Наталя Житарюк, головний спеціаліст-юрисконсульт Олеся Нестерюк, головний спеціаліст Ольга Салівон, головний спеціаліст Тетяна Бойко, а також запрошенні гості.
Дякуємо за корисний захід!