![⏰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbb/1.5/16/23f0.png)
07 червня 2021 року працівниками Міжрегіонального управління НАДС у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях проведено семінар для студентів та аспірантів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника на тему:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
«Проведення стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в державних органах».
![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/2753.png)
Учасники мали можливість задати запитання та отримати відповіді на них.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)
Участь у заході взяло 26 учасників