Фінал Другої Бізнес академії!

Друга хвиля Бізнес академії на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника успішно завершилась!
Вітаємо переможця – ZIGRIWAY – паливні брикети з кавової гущі 🎉 з чолі з Михайлом Веклином, саме ця команда отримає головний приз – 2500 дол для реалізації свого стартапу!
Вітаємо команду “Ресурсозберігаюча технологія перероблення стебел борщівника Сосновського” на чолі з Андрієм Коцюбинським із отриманням номінації “Сучасні ресурсоефективні технології”, ваш проект особливо сподобався суддям!
Учасники проектів “Ліки – help” та “ECO-PNU”, ви молодці! Ваші перемоги ще попереду! Ми пишаємось, що наші студенти вміють так захищати свої ідеї, наполегливо працювати і бути настільки креативними! Студенти спецільності Публічне управління та адміністрування, ви дуже круті!
Дякуємо нашим досвідченим менторам і тренерам:
📍Ірина П’ятничук,
📍Ірина Боришкевич,
📍Ірина Мендела,
📍Антоніна Томашевська,
📍Любомир Никируй
📍Роман Дзумедзей!!
Дякуємо суддям за якісну роботу:
📍 Ігор Кирильчук, Національний координатор UNIDO/GEF Project GCIP Ukraine
📍Катерина Перната, координатор тренінгових програм ЮНІДО/ТЕФ GCIP Ukraine
📍Світлана Кропельницька – кандидат економічних наук, доцент, директор проектно-освітнього центру Агенти змін
📍Роман Щур – доктор економічних наук, професор, фахівець проектно-освітнього центру Агенти Змін
📍Тетяна Солоджук – кандидат економічних наук, доцент, фахівець проектно-освітнього центру Агенти Змін
📍Надія Когутяк – депутат міської ради м. Івано-Франківськ
📍Ігор Юрчишин, голова ГО “Академія новітних технологій”
І звісно нашому координатору – 📍 Валентині Якубів!
Наша Бізнес академія обов’язково отримає своє продовження!
До зустрічі!