Відгук випускника :)

Завжди приємно отримувати такі щирі та чудові відгуки від наших випускників!
“Завдяки кафедрі управління та бізнес-адміністрування я мала змогу отримати стипендію Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень у розмірі 1000 доларів і бути волонтером на Економічному форумі у Польщі. Це був крутий досвід. І це тільки маленька доля усіх можливостей, що дає навчання на цій кафедрі!
А ще нам дуже пощастило із нашою «студентською» мамою Іриною Ігорівною Боришкевич. Вона, попри наші численні промахи в невпевнених кроках до здобуття нової професії, була тим маленьким сяючим промінчиком підтримки, турботи і любові до кожного з нас. Та загалом, щиро дякую усім-усім викладачам Кафедри управління та бізнес-адміністрування за передані неоціненні знання, досвід, розуміння та віру в кожного з нас”
Дякуємо Khrystyna Romaniuk!