Зустріч із директоркою Проектно-освітнього центру розвитку інновацій та інвестицій в регіоні «Агенти змін»

Продовжуємо навчальну практику для студентів спеціальності “Публічне управління та адміністрування”. Сьогодні відбулась зустріч із директоркою Проектно-освітнього центру розвитку інновацій та інвестицій в регіоні «Агенти змін» (Агенти змін Центр Прикарпатського університету) Прикарпатського університету Світланою КРОПЕЛЬНИЦЬКОЮ. Світлана Орестівна познайомила студентів із діяльністю Центру, поділилась своїм практичним досвідом менеджменту проєктної роботи, який включає діяльність як на вітчизняному, так і на міжнародному просторі, окреслила пріоритетні напрямки роботи Центру та надихнула на написання проєктів для розвитку територіальних громад.
😇Дякуємо колегам за співпрацю!