Зустріч із заступником міського голови

Ще одна зустріч в рамках навчальної практики для студентів ОП Публічне управління та адміністрування.  У ході онлайн-зустрічі із заступником міського голови – директором департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайлом СМУШАКОМ – студенти дізнались про роботу департаменту та специфіку роботи службовців на локальному рівні. Дякуємо за безцінний досвід та ефективну співпрацю.

Такі зустрічі є важливим елементом навчання, оскільки дають можливість студентам зіставити отримані теоретичні знання з практичними реаліями та вивчити нюанси роботи владних органів. Крім того, зустрічі з фахівцями можуть стати стимулом для студентів у своїй подальшій професійній діяльності.

Надіємось на подальшу співпрацю між університетом та місцевою владою у сфері навчання та стажування студентів.