Зустріч із начальником відділу проєктної, інвестиційної та підприємницької діяльності Рожнівської сільської ради

💛Сьогодні відбулась зустріч студентів спеціальності “Публічне управління та адміністрування” з начальником відділу проєктної, інвестиційної та підприємницької діяльності Рожнівської сільської ради Миколою НИКИФОРЯКОМ.
п. Микола поділився своїм досвідом роботи на державній службі, зокрема і в органі місцевого самоврядування.
🎯Розповів про такі ключові напрямки, як соціально-економічний, проєктний, інвестиційний, підприємницький, міжнародний, регуляторний та ін., навів приклади реалізації проєктів у своїй громаді та відповів на усі запитання студентів, зокрема про мотивацію та місію – допомагати людям.
👉Дякуємо за таку ресурсну і цікаву зустріч та неоціненний досвід.