Відбулась заключна зустріч акселераційної програми

Сьогодні відбулася заключна зустріч акселераційної програми на тему “Фінансування. Модель прибутку & ціноутворення”.
На заході виступили:
  • Кропельницька Світлана Орестівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів;
  • Солоджук Тетяна Василівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів;
  • Мигович Тетяна Михайлівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів.
Вони розповіли нам про цілі, фактори, стратегії та методи ціноутворення, моделі прибутку, алгоритми забезпечення стартапу фінансуванням/інвестуванням, краудфандингові платформи, актуальні програми/фонди для підтримки стартапів в Україні. Ми отримали безцінні знання та корисні поради, які зможемо використати у власній діяльності.
Зовсім скоро відбудеться фінал конкурсу стартапів, де учасники продемонструють свої ідеї та бізнес-плани перед журі. Оголошення переможців відбудеться 12 травня. Ми з нетерпінням чекаємо цієї події та віримо, що учасники продемонструють свої найкращі можливості та здатність до творчого мислення. Бажаємо всім учасникам успіху та натхнення.