Тренінг: “Формування стратегії розвитку закладу освіти”

Кафедрою управління та бізнес-адміністрування та Школою бізнесу і менеджменту в стінах Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника був проведений тренінг: “Формування стратегії розвитку закладу освіти” для керівників та заступників закладів середньої освіти за ініціативи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Спікер – викладач кафедри управління та бізнес-адміністрування, голова Ради з науково-дослідної роботи студентів, аспірантів та молодих учених, Ірина Боришкевич поділилась досвідом розробки стратегії розвитку в освітньому середовищі. Розглянули основні складові стратегії: візію, місію, цінності закладу освіти, SWOT-аналіз, стратегічні вектори, цілі та їх декомпозицію. Зауважили важливість врахування окремих Цілей сталого розвитку при розробці стратегії.

Успішна стратегія розвитку – якісна освіта – перспективне майбутнє!

Запрошуємо на здобуття освітнього рівня “Управління навчальним закладом”, спеціальність “Менеджмент”.