Ірина П’ятничук та Антоніна Томашевська взяли участь в дводенному навчанні «Research Vetting, Individual Cybersecurity, and Knowledge Security Training for Ukrainian Researchers»

Завідувач кафедри управління та бізнес-адміністрування Ірина П‘ятничук та доцент кафедри управління та бізнес-адміністрування Антоніна Томашевська пройшли конкурсний відбір та взяли участь в дводенному навчанні «Research Vetting, Individual Cybersecurity, and Knowledge Security Training for Ukrainian Researchers».Організаторами заходу були: Department of state United States of America, Science & technology centre in Ukraine, Coalescion.
Захід відбувався 30-31 травня в м.Прага, Чехія.
Спікерами були провідні фахівці у сфері кібербезпеки з США, Індії, Аргентини.
Навчання з перевірки наукових досліджень, індивідуальної кібербезпеки та безпеки знань для українських дослідників пройшли 33 українських науковці. Здобуті під час навчання знання будуть впроваджуватись в практичну діяльність задля нашої безпеки та миру!