Ірина Боришкевич взяла участь в Регіональній зустрічі Рад молодих вчених Івано-Франківської області

Викладач кафедри управління та бізнес-адміністрування Ірина Боришкевич, як голова Ради з науково-дослідної роботи студентів, аспірантів та молодих вчених взяла участь у Регіональній зустрічі Рад молодих вчених Івано-Франківської області.
Серед питань, що обговорювались:
1. Виклики та можливості у діяльності Рад молодих вчених та молодих вчених Івано-Франківської області.
2. Проблеми, пов’язані з підтримкою наукової та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням / масштабуванням розробок.
3. Проєкти РМУ при МОН України, спрямовані на підтримку та стимулювання наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених в умовах війни та ін.