Викладачі кафедри розпочали роботу за програмою «Twinning» в Університеті Східної Англії

В понеділок, 12.06, викладачі кафедри Управління та бізнес-адміністрування в рамках співпраці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Університету Східної Англії (Великобританія) за програмою «Twinning», яка створена Британською консалтинговою компанією у сфері вищої освіти «Cormack Consultancy Group» розпочали свою роботу в напрямку розвитку еко-інноваційних стартапів.
Робочий візит розпочався з налагодження співпраці з науковцями Школи економіки Університету Східної Англії. Слід зазначити, що британські науковці розробили теми стратегічних досліджень, які підкреслюють міждисциплінарний підхід. Зокрема своїми темами дослідження поділилися:
🔹Oliver Springate-Baginski (Головна тема дослідження – політична екологія реформи управління лісами в країнах, що розвиваються.)
🔹Michael Brock ( Теми дослідження – поведінкова економіка, економіка, мікроекономіка)
🔹Christa Brunnschweiler (Теми дослідження – управління природними ресурсами; екологічна поведінкова економіка, походження насильницького та ненасильницького конфлікту)
🔹Oana Borcan (Теми дослідження – публічна економіка, економіка розвитку, поведінкова економіка, політична економія, якість державного управління)
🔸Corrado Di Maria (Теми дослідження- економіка навколишнього середовища та природних ресурсів, економіка зміни клімату, економіка енергетики)
🔸Sheheryar Banuri (Теми дослідження – мотивація та стимули, поведінкова економіка) .
Надалі будемо працювати над спільними проектами та науковими дослідженнями.