Викладачі кафедри переймають досвід у директорів та лекторів освітніх програм Норвічської бізнес-школи

Викладачі кафедри управління та бізнес-адміністрування переймають досвід у директорів та лекторів освітніх програм Норвічської бізнес-школи (Norwich Business School), що є однією з найкращих бізнес-шкіл Великобританії.
Зокрема, своїм досвідом поділились:
– Професор бренд-лідерства Robert Jones, який здобув магістерський рівень у Кембриджі та має досвід роботи з локальними та міжнародними компаніями: Aviva, Barclays, Camelot, Historic Royal Palaces, Oxfam, PwC, National Trust, Tate, Tesco, Virgin, Wikipedia та ін.
“I have two interconnected lives: I’m an independent brand strategist, and professor of brand leadership at UEA”.
– Доктор Kevan Williams, який є директором компанії, що надає освітні послуги, партнером-засновником консалтингової компанії, бізнес-консультантом, фасилітатором і тренером.
“Teaching is a joy and teaching business is a particular joy for the business is all around us”.
– Доктор Dimitrios Dousios, який викладає підприємництво та є членом групи маркетингу, підприємництва та стратегії.
“My research and teaching interests revolve around entrepreneurship and enterprise creation, with particular focus on high technology start-ups, born-global firms and early stage entrepreneurship”.
Переконані, що такі зустрічі є чудовим підґрунтям для подальшого розвитку освітніх програм на нашій кафедрі!