В University of East Anglia викладачі кафедри почали співпрацю щодо розвитку та просування студентських стартапів

На зображенні може бути: 5 людей, телевізор та текст
Startup !!!
Сьогодні цей термін у всіх на вустах, незалежно від того, чи ви досвідчений бізнесмен чи тільки пробуєте себе у підприємництві.
В University of East Anglia викладачі кафедри управління та бізнес-адміністрування почали співпрацю щодо розвитку та просування студентських стартапів. Так, студенти університету східної Англії розповіли про стартапи, які були успішно реалізовані.
Зокрема:
  • Coral Eyewear – бренд екологічно чистих окулярів, створені з перероблених матеріалів;
  • Helena Eyimi – новаторська британська компанія (Helena Eyimi Ltd), чия місія полягає в оновленні клінічної практики для акушерок;
  • BareKind – виробництво шкарпеток з екологічних матеріалів, які не шкодять довкіллю. Засновниця компанії Люсі була включена до списку 100 найкращих жінок-підприємець малого бізнесу Великобританії.
І багато інших
P.S. Попереду багато планів та задумів
На зображенні може бути: 6 людей, люди навчаються та стіл
На зображенні може бути: 6 людей, люди навчаються та текст