Конференція «Сучасні аспекти реформування системи публічного управління в умовах воєнного часу»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні аспекти реформування системи публічного управління в умовах воєнного часу», яка відбудеться 27 жовтня 2023 року.
Міжнародну науково-практичну конференцію організовано у співпраці Університету Григорія Сковороди в Переяславі з кафедрою управління та бізнес-адміністрування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, з Університетом Харан (Туреччина), Міждержавним інститутом українсько-казахстанських відносин імені Н. А. Назарбаєва (Казахстан), «Науковим центром інноваційних досліджень» (Естонія), Міжнародною Академією культури безпеки, екології та здоров’я, ГО «Українська Асоціація фахівців системи публічного управління та адміністрування».

Організатори пропонують обговорити актуальні проблеми, а саме:

• Теоретико-методологічні засади публічного управління.
  • Соціо-гуманітарна та кадрова безпека в умовах воєнного часу: перспективи розвитку.
  • Економічна та продовольча безпека та їх роль у системі національної безпеки України.
  • Проблеми екологічної безпеки та забезпечення екологічного управління.
  • Модернізація освіти та науки в умовах глобальних викликів.
  • Національна безпека – основа забезпечення міжнародної безпеки.
  • Децентралізація влади та місцеве самоврядування.

Повідомляється, що для участі у конференції та включення матеріалів до збірника необхідно до 20 жовтня 2023 р. направити на електронну адресу pkoi@ukr.net:

• текст матеріалу (назвою файлу є прізвище автора(ів));
  • копію квитанції про оплату публікації тез (назвою файлу відповідно до зразку: Оплата прізвище автора(ів)).

За результатами проведення конференції учасникам будуть видані сертифікати. Більше інформації щодо заходу – в інформаційному листі.