Студентське життя – це не тільки пари та заняття, але і культурний розвиток!

Студенти першого, другого та третього курсів спеціальності “Публічне управління та адміністрування” разом з академнаставниками – кандидатом економічних наук, викладачкою кафедри управління та біднес-адміністрування Іриною Боришкевич та викладачкою кафедри управління та біднес-адміністрування Юлією Паскою – вирішили відкрити для себе нові горизонти, відвідавши Львів.
У місті левів наші студенти відвідали Музей Науки, де поглибили свої знання та відкрили для себе світ наукових відкриттів.
А ще, подорожуючи Львовом, знайшли справжній Італійський дворик, який переніс у серце Італії. Студенти насолоджувалися архітектурою міста та атмосферою, яку відчувають мешканці міста.
Це наочний приклад того, як студенти Прикарпатського національного університету не тільки навчаються, але й розвиваються культурно, відкриваючи для себе нові місця та горизонти.